קידום באינטרנט

 

מהו "קידום באינטרנט"?

האתר שלכם אופיין, עוצב, נבנה והתמלא תוכן. עד כאן הכל טוב, אלא שאתם רוצים להגיע לקהל הנמצא לרוב בגוגל ובפייסבוק. מטרתכם- להמצא קרוב ככל האפשר לדף הראשון בתוצאות החיפוש של הגולש, לבלוט לעיניו ולגרום לו להכנס לאתר שלכם. לצורך כך נדרשת פעילות קידום, בדיוק כפי שהייתם מסדרים, מקשטים ומפרסמים חנות פיזית שלכם ברחובות העיר.

קידום אורגני (SEO):

SEO- כלל הפעילות הנדרשת להצגת האתר שלכם במקום טוב בתוצאות החיפוש ה"טבעיות" (הלא-ממומנות, החינמיות של גוגל).

על מנת להמצא במקום טוב צריך קודם כל לבנות נכון את האתר, באופן שגוגל "אוהב" מתוך מטרה להציג ללקוחותיו אתרים אמיתיים שמוכרים את מה שהם מצהירים עליו. שלב זה נמצא בידי המתכנתים וזו הסיבה לצורך לבנות אתר "רציני" על ידי מתכנת מומחה ומנוסה ולא להתפתות לאתרים מוכנים מסוגים שונים. אלו אולי זולים ברכישה אך מתבררים כיקרים מאד בהמשך הדרך.

בהמשך יש לדאוג "למפתח" את הדפים ברמות שונות של כותרות וכתובות, לכתוב נכון ולהציג נכון את התוכן- רוב הפעילות יכולה להתבצע על ידי בעלי האתר (אתם) אך במידת הצורך על ידי מקדמים מקצועיים. מבחינתכם, כבעלי האתר- ככל ש"תחיו" את האתר, תעדכנו, תרעננו, תתקנו שגיאות- גוגל "יאהב" יותר את האתר ויתן לו עדיפות.

התוכן כולל הסברים ותיאורים שלכם, אך גם מאמרים שתכתבו (או אחרים שיכתבו עבורכם). מאמרים אלו צריכים להכתב נכון ולקלוע למטרות הקידום.

אנו מספקים שירותי קידום אורגני בכל הרמות שתוארו, מבניית האתר, ניהולו וגם כתיבת תוכן, כתיבה שיווקית, כתיבת מאמרים מקצועיים.

מרגישים שהאתר שלכם "צולע"? פנו אלינו לביצוע בדיקה ובחינה של מבנה ותוכן האתר !!

קראו כאן עוד על קידום אורגני


 

קידום ממומן-

פעילות הקידום האורגני דואגת להעלות את האתר ולקדם אותו בתוצאות החיפוש. עם זאת, יש צורך לדחוף ולהניע את הפעילות עם העלאת אתר חדש לרשת, לפרסם ולקדם בקמפיינים עונתיים, לענות למתחרים ולתת מענה חירום נקודתי לצרכים נוספים.

קידום מסוג כזה נעשה על ידי הקמה וניהול של קמפיין  Awords בגוגל, כאשר הקמפיין מגיב למילות מפתח וחיפוש שנקבעות מראש. קמפיין כזה מתנהל בחיפוש של גוגל, ב- יו-טיוב המסונף לו וכן ב"רשת השותפים" של גוגל- אתרים רבים המעלים מודעות טקסט ובאנרים של גוגל.

צריכים לקדם את האתר, המבצע, העונה? המתחרה העלה קמפיין- פנו אלינו לביצוע קמפיין ממומן על ידי מקצוענים בתחום. ראו כאן עוד על קידום ממומן

 

 

לחצו כאן ליצירת קשר ונציגינו יחזרו אליך בהקדם האפשרי