בניית דפי נחיתה ומיניסייטים

דף נחיתה הוא עמוד אינטרנט עצמאי העומד בפני עצמו מבחינת התכנות והעיצוב ונמצא (מאוחסן) על גבי שרת כלשהו. דף נחיתה מיועד למבצעים חד פעמיים (עונתיים,דחיפת מוצר או שירות,אירועים מיוחדים) ואין לו קשר לאתר האינטרנט של העסק, אם יש כזה.

מיניסייט הוא דף נחיתה משוכלל יותר, עם עמוד פתיחה וכפתורי הפנייה לדפי תוכן נוספים.

בדף נחיתה אפשר לשלב קישורים לכתובות חיצוניות, לאתר החברה, למידע נוסף וכן שילוב של שדות להשארת פרטים של לקוח מתעניין. הפרטים (ליד, Lead, מוביל) משודרים לכתובת דוא"ל שהוגדרה מראש ובעל העסק יכול לנהל את הלידים כרצונו. במקרים מסויימים ועל פי צורך אנו מספקים את דף הנחיתה או את המיניסייט עם מערכת לניהול הלידים המתקבלים, יחד עם אפשרויות ניתוח וסטטיסטיקות שונות.

 לדף נחיתה ולמיניסייט אין מערכת ניהול ופעם שנבנו- אין אפשרות לשנות את העיצוב והתוכן, אלא על ידנו.

אנו בונים דפי נחיתה ומיניסייטים, אם לפי עיצוב והגדרות מדוייקות של הלקוח או לחילופין- בניה מא’ עד ת’, כולל העיצוב והתכנים השיווקיים.

דפי הנחיתה והמיניסייטים מאוחסנים על גבי שרתים שלנו או מסופקים כקובץ ללקוח, לאחסון אצלו. דף נחיתה שנבנה אצלנו מאוחסן חינם למשך שנה!

דף נחיתה בנוי נכון מבחינת העיצוב, המסר, המבנה, מהירות טעינת הדף, הטמעת קודי שיווק שונים- הוא הבסיס והמפתח להצלחת הקמפיין שלך. אל תתפתו למערכות חינמיות שיפגעו בקמפיין שלכם, בבחינת "הזול יצא יקר".

 

לחצו כאן ליצירת קשר ונציגינו יחזרו אליך בהקדם האפשרי